36,6 medicīnas centrā sertificētas GINEKOLOGS RĒZEKNĒ Natālija Miščuka un Olga Zepa sniedz GINEKOLOĢIJAS RĒZEKNĒ, ginekoloģiskās un grūtniecības ultrasonogrāfijas pakalpojumus.

Kāpēc ir jāapmeklē ginekologs?

Ārstes aicina ginekologa pakalpojumus izmantot meitenēm, kuras ir sasniegušas pusaudžu vecumu, jo šajā dzimumnobriešanas attīstības posmā speciālists novērtē meitenes fiziskās attīstības, menstruācijas cikla gaitu, kā arī palīdz izprast šo procesu norisi un īpatnības. Pie ginekologa noteikti jāvēršas, ja pusaudzei nav sākušās mēnešreizes līdz 14 gadu vecumam; ir plānota dzimumdzīve un ir vēlēšanās gūt informāciju par piemērotāko kontracepciju; ir uzsākta dzimumdzīve un menstruācijas ir aizkavējušās par 7 dienām; ir neregulāras mēnešreizes (1 reizi 3-4 mēnešos).

36,6 medicīnas centra KLIENTU KARTE sniedz atlaidi ārsta konsultācijai – 5% pieaugušajiem un 15% bērniem (līdz 18 gadu vecumam).

Sievietēm pilnbrieda vecumā ir obligāti jādodas uz apskatēm pie ginekologa, jo šajā dzīves posmā kļūst īpaši aktuāla seksuālā un reproduktīvā veselība, grūtniecība, tās plānošana un slimību profilakse. 36,6 medicīnas centra ginekoloģes sniedz konsultācijas par piemērotāko kontracepcijas metodi, agrīni diagnosticē ļaundabīgas saslimšanas, seksuāli transmisīvās infekcijas.

Ārste Olga Zepa specializējas darbā ar grūtniecēm, veicot grūtniecības diagnostiku, ultrasonogrāfiju un aprūpi.

Ginekologa konsultācijas un apskates ir nepieciešamas sievietēm, kas sasniegušas menopauzes un postmenopauzes periodu, jo šis ir pārmaiņu laiks, kas organismā var izraisīt nepatīkamu pašsajūtu. Savlaicīga diagnostika mazinās diskomforta sajūtu un nopietnu veselības problēmu veidošanos. Ginekologa apmeklējums ir vēlams 2 reizes gadā arī tad, ja sieviete dzimumdzīvi nedzīvo.

Neatkarīgi no sievietes vecuma, ginekoloģiskā konsultācija ir nepieciešama, ja sieviete izjūt jebkura veida sāpes vai diskomfortu (nieze, sāpes, dedzinoša sajūta urinējot, u.tml.) vēdera lejasdaļā un dzimumorgānu apvidū; ir parādījušies aizdomīgi izdalījumi no dzimumorgāniem (to daudzuma, krāsas, satura izmaiņas); ir konstatētas krūts formas un lieluma izmaiņas, veidojumu vai sacietējumu parādīšanās.

Laba ideja dāvanai – 36,6 medicīnas centra DĀVANU KARTE, kas sniedz iespēju Jūsu meitai, mammai, sievai vai draudzenei uzlabot savu veselības stāvokli, veicot profilaktisko apskati.

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6