3D panorāmas rentgens Rēzeknē

3D panorāmas rentgens tagad arī Rēzeknē.

36,6 medicīnas centrs Rēzeknē sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu – implantoloģiju, protezēšanu, sarežģītu zobu ķirurģiju, endodontiju (zobu sakņu kanālu ārstēšanu), periodontoloģiju (smaganu ārstēšanu). Lai varētu kvalitatīvi sniegt šos pakalpojumus, bieži vien ir vajadzīga 3D panorāmas rentgena diagnostika.  Tā kā 3D panorāmas rentgens nav pieejams Rēzeknē, pacientus vajadzēja nosūtīt uz citām Latvijas pilsētām veikt diagnostiku. Tādēļ tika pieņemts lēmums iegādāties mūsdienīgu diagnostikas iekārtu – 3D panorāmas rentgenu New Tom Giano.

Apskatoties šo video, jūs variet iepazīties ar jauno diagnostikas iekārtu Rēzeknē (uzspiediet uz zemāk ievietotās bildes).

VIDEO 3 D rentgens

Kas ir 3D panorāmas rentgens Rēzeknē?

3D rentgena attēls ir trīsdimensionāls attēls, ko var apskatīties jebkurā leņķī, palielināt, veikt nepieciešamo uzmērīšanu.

3D panorāmas rentgens Rēzeknē

Kādas funkcijas veic jaunā 36,6 medicīnas centra iekārta?

Ar jauno rentgena iekārtu ir iespējams veikt gan 3D panorāmas rentgenu, gan 2D panorāmas rentgenu.

2D panorāmas rentgena attēls ir statisks jeb divdimensionāls, to nevar apskatīties no dažādiem leņķiem.

2D panorāmas rentgens Rēzeknē

Kāpēc ir nepieciešams 3D un 2D panorāmas rentgens Rēzeknē?

Apmeklējot zobārstu, esam pieraduši pie tā, ka speciālists veic zobu rentgenu. Nelielā attēlā ir redzams zobs, kuru ir nepieciešams ārstēt. Šādus rentgena uzņēmumus veic ar intraorālo rentgenu, kuru ir ierasts redzēt gandrīz katra zobārsta kabinetā. Bet ko darīt tad, ja jūs nevarat konkrēti pateikt, kurš tieši zobs sāp, vai arī sāp vairāki zobi? Šajā gadījumā ir jāveic 2D panorāmas rentgens, kurā ir redzami visi zobi.

Ar 2D panorāmas rentgenu var veikt ne tikai izmeklējumus zobārstniecībā, bet arī deguna blakusdobumu diagnostiku.

Lai varētu precīzi novērtēt mutes dobuma stāvokli, pielieto 3D panorāmas rentgenu, ar kura palīdzību ārsts var sīki izanalizēt katru detaļu – pagriezt nepieciešamajā leņķī, palielināt, veikt mērījumus, modelēt u.c.

3D panorāmas rentgens ir nepieciešams, ja ir:

  • jāveic implantoloģija;
  • jāveic protezēšana;
  • jāveic sarežģīta zoba ķirurģija;
  • problēmas ar zobu kanālu saknēm;
  • jāveic deguna blakusdobumu diagnostika.

Šādu rentgenu savā darbā izmanto – implantologs, zobu ķirurgs, protēzists, periodontologs un endodontists. Šis rentgens ir piemērots arī pacientiem, ko nosūta LOR (otolaringologs), lai veiktu deguna blakusdobuma izmeklējumus.

 

Pacientu komforts pirmajā vietā

Rentgena izmeklējumi tiek saglabāti elektroniski. Izmeklējumu jūs variet saņemt sev vēlamā veidā – e-pastā, informācijas datu nesējā. Ārsts nepieciešamības gadījumā informāciju var nosūtīt citam speciālistiem, tādējādi paātrinot ārstēšanās procesu.

 

Gaidīsim Jūs 36,6 medicīnas centrā!

 

Cenas šeit.

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6