36,6 medicīnas centrā Rēzeknē sertificēta dermatoveneroloģe Anželika Bule – Kairiša, kas specializējas ādas veidojumu diagnostikā un likvidācijā, piedāvā kriodestrukcijas metodes pakalpojumus.

Kriodestrukcijas metode tiek izmantota ārstniecības nolūkā pacientiem, kuriem ir nepieciešams noņemt ādas veidojumus, piemēram, keratomas, papilomas, kandilomas, kārpas u.c. Procedūras laikā likvidējamie audi tiek piesaldēti, izmantojot speciālu saldēšanas iekārtu, kurā ir šķidrais slāpeklis. Procedūra ir ātra un efektīva, kas mazina ļaundabīgo ādas veidojumu rašanās iespējas, kā arī sniedz kosmētisku efektu – gludu, tīru ādu, uzlabojot cilvēka pašsajūtu un pašvērtējumu.

Kriodestrukcijas metode ir saudzējošs veids, kā likvidēt ādas veidojumus, tai nav nepieciešams veikt iepriekšēju anestēziju un procedūra notiek bez ķirurģiskas iejaukšanās, līdz ar to šo pakalpojumu var izmantot gan pieaugušie, gan bērni.

Ādas veidojumu likvidēšanas process:

1. Pirms procedūras obligāti ir nepieciešama dermatologa konsultācija, kuras laikā ārsts veic ādas veidojumu diagnostiku. Dermatoloģe Anželika Bule – Kairiša izmanto dermatoskopiju – ātru un ērtu dermatoloģijas metodi, kas sniedz precīzu ādas veidojumu diagnostiku. Ja ir nepieciešams, pacientam ir jāveic papildus izmeklējumi, piemēram, asins analīzes.
Pēc ādas veidojumu diagnostikas ārsts norāda, kurus ādas veidojumus var likvidēt, kā arī sniedz skaidrojumu par papildus pasākumiem, kas ir jāievēro pēc kriodestrukcijas.

36,6 medicīnas centra KLIENTU KARTE sniedz atlaidi ārsta konsultācijai – 5% pieaugušajiem un 15% bērniem.

2. Dermatologs veic kriodestrukciju ādas veidojumiem. Vienā procedūrā tiek apstrādāti ne vairāk par pieciem ādas veidojumiem.

3. Ārsts norāda, vai pacientam ir nepieciešama papildus konsultācija, lai novērtētu ādas stāvokli pēc procedūras.

Laba ideja dāvanai – 36,6 medicīnas centra DĀVANU KARTE, kas sniedz iespēju Jūsu draugiem un radiem uzlabot savu veselības stāvokli, izmantojot kriodestrukcijas metodes pakalpojumus.

 2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6