Zobu taisnošana bez breketēm

36,6 medicīnas centrs Rēzeknē piedāvā saviem pacientiem inovatīvu zobu taisnošanas un sakodiena koriģēšanas metodi, kas ir alternatīva tradicionālajām zobu breketēm – zobu taisnošanas kapes (zobu taisnošana bez breketēm).

SVARĪGI – pakalpojums pieejams bērniem no 16 gadiem.

 

Zobu taisnošana bez breketēm

 

Statistika liecina, ka vairāk kā 70% Latvijas iedzīvotāju ir problēmas ar sakodienu – estētikas, funkcijas, zobu nodilums, smaganas atkāpšanās pie zobu kakliņiem, grūtības iztīrīt zobus, to saspiestības dēļ.

Tendence rāda, ka aizvien biežāk zobu taisnošanu izvēlas pieaugušie. Tos, kuri vēlas, bet atturas, parasti baida tas, ka zobu taisnošanas aparatūras būs pamanāmas un ļoti ilgstoši jānēsā. Zobu taisnošana ar caurspīdīgām kapēm atrisina šīs problēmas.

 

Zobu taisnošana bez breketēm- priekšrocības

 

  • tās ir maz pamanāmas uz zobiem;
  • paredzami, labi prognozējami rezultāti;
  • nav jāmaina ēšanas paradumi – vari ēst visu, ko vēlies, jo kapes var izņemt ārā ēdienreizes laikā;
  • daudz ērtāk tīrīt zobus salīdzinoši ar breketēm – zobu starpas ir brīvas, var brīvi diegot un tīrīt kā parasti;
  • izteikti mazāks diskomforts ārstēšanas procesa laikā – mazāk sāp, netraumē vaigus, lūpas, kapes ir izgatavotas no veselībai nekaitīga materiāla, līdz ar to nav alerģisks;
  • nav pastāvīgi jāapmeklē zobārsts, kā arī zobu taisnošanas periods ir ievērojami īsāks, nekā ar breketēm, vidēji 8-18 mēneši ( atkarībā no katra individuāla gadījuma);
  • 3D simulācijā ir iespējams aplūkot, kā izskatīsies jūsu zobi vēl pirms ir sākta ārstēšana.

 

Zobu taisnošana bez breketēm- process

 

Zobu taisnošanas procesu pieskata ne vien jūsu zobārsts, bet arī sertificētu ortodontu un zinātnieku komanda, lai nodrošinātu, ka ārstēšanas process būtu maksimāli efektīvs, kvalitatīvs un prognozējams. Pirms zobu taisnošanas zobiem ir jābūt veseliem – ir jāveic nepieciešamā zobu ārstēšana, jāveic zobu higiēna.  Pacientam ir jābūt motivētam un pastāvīgi jānēsā kapes 22 stundas diennaktī.

 

Zobu taisnošanas posmi.

 

1.posms – konsultācija un diagnostika.  Konsultācijas laikā zobārsts veic nepieciešamos izmeklējumus – skenējumu, sejas un zobu fotogrāfijas, rentgenu, lai varētu sagatavot ārstēšanas plānu.

  1. posms – ārstēšanās plāns. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns. Digitālā 3D vizualizācijā pacients var redzēt, kā katra kape mainīs viņa zobu stāvokli, kāds būs gala rezultāts un ārstēšanas ilgums.
  2. posms – kapju izgatavošana. Pēc izgatavošanas kapes tiek nosūtītas ārstējošam zobārstam, kurš tās izsniedz pacientam kopā ar lietošanas instrukcijām.
  3. posmsārstēšana. Pacients kapes patstāvīgi maina ik pēc 10-14 dienām.Vidēji reizi 2-3 mēnešos jāapmeklē zobārsts, lai pārliecinātos, ka ārstēšana norit pēc plāna. Vidējais ārstēšanas laiks aptuveni 8-18 mēneši (atkarībā no katra individuāla gadījuma).

 

Izcenojumi šeit.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6