Zobu implanti

36,6 medicīnas centrs piedāvā zobu implantoloģijas pakalpojumus. Zobu implanti pieejami Rēzeknē.

Zobu implantācija ir mūsdienīga un inovatīva tehnoloģija, kas ļauj atjaunot zudušo zobu un kurai ir vairākas būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar citām tradicionālam metodēm –  protēzēm, zobu tiltiem.

 

Zobu implanti

Zoba implants ir dabiskās zoba saknes mākslīgs analogs, kas izgatavots no izturīga, bet viegla un kaulam bioloģiski saderīga materiāla – titāna.

 

Kādas problēmas rodas, ja zaudētais zobs netiek atjaunots?

Veselībai atsevišķu zobu trūkums nekaitē, bet pat viena zoba trūkums ar laiku deformē sakodienu. Fizioloģiski mūsu zobi kustas un zaudējot zobu, blakusesošie sāk palēnām sagāzties, deformējot sakodienu. Rezultātā notiek kaula atrofija, pārējo zobu pārslodze un košļāšanas aparāta funkcionālie traucējumi. Turklāt zobi nepieciešami ne tikai ēšanai, tie arī veic lūpu atbalsta funkciju. Ilgstoša zoba vai zobu neesamība var radīt sejas formas izmaiņas.

 

Kādas ir zoba implanta priekšrocības?

Zobu implanta priekšrocības:

  • implants vizuāli (krāsa un forma) neatšķiras no veselā zoba;
  • zobu implanti ļauj atjaunot atsevišķu zobu, kā arī visu zobu rindu žoklī;
  • netiek bojāti blakus esošie veselie zobi, jo implantam nav vajadzīgs papildus atbalsts. Veselie zobi nav jāslīpē;
  • nav diskomforta ēdot, runājot un smaidot;
  • ilgs kalpošanas ilgums – pareizi rūpējoties par savu mutes dobuma veselību, implants var kalpot visu dzīvi.

 

Zobu implantācijas process

Zobu implantācijas procesu var iedalīt 4 posmos:

  1. posms – konsultācija un diagnostika.

Speciālists veiks mutes dobuma veselības stāvokļa apskati un nozīmes nepieciešamus izmeklējumus. Noskaidros vispārējo veselības stāvokli un sastādīs tieši Jums piemērotāko ārstēšanās plānu.

  1. posms – implanta ievietošana.

Implantācija notiek, izmantojot lokālo anestēziju, kopējā anestēzija nav nepieciešama. Implantu ķirurģiskā veidā ieskrūvē žoklī un aizšuj brūci. Procedūra ir pilnīgi nesāpīga un pacientam viegli panesama. Vidēji procedūras ilgums aizņem 40 min.

  1. posms – protezēšana.

Pēc implanta osseointegrācijas (saaugšanas ar kaulu), kas vidēji ir 3-4 mēneši seko nospiedumu ņemšana un zoba kroņu izgatavošana. Tas var aizņemt 2-3 nedēļas.

  1. posms – ikdienas higiēna.

Rūpes par zobu implantiem nav sarežģītākas par parastu mutes dobuma ikdienas higiēnu. Rekomendācijas – pareiza un regulāra zobu tīrīšana, jāpievērš uzmanība zobu diega un starpzobu birstītes izmantošanai.

 

Cenas šeit.

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6