36,6 ir atvēris psiholoģijas un psihoterapijas kabinetu, kur sarunas ar speciālistu ir iespēja pavadīt ietinoties siltā pledā un malkojot kafiju, sniedzot iespēju uz pusotru stundu aizmirsties un veltīt laiku tikai sev un savai garīgajai pasaulei.

Kabinetā ir ierīkots bērnu rotaļu stūrītis, kas ļauj speciālistiem neformālā gaisotnē strādāt ar bērniem, radot bērnam ierasto mājas drošības sajūtu. Kabineta mājīgais iekārtojums ļauj tajā veiksmīgi strādāt arī logopēdam, jo konsultācijas laikā lielākā panākuma atslēga ir bērna uzticēšanās – bērns jūtas nevis kā ārsta kabinetā, bet kā ciemos, kur ir daudz jaunu mantu un spēļu, ko var iepazīt. Šajā kabinetā savus pakalpojumus jaunajām māmiņām sniedz arī zīdīšanas speciāliste.

36,6 speciālisti – psiholoģe-psihoterapeite I.Reinfelde, psihoterapeite A.Jurčenko, psiholoģe R.Orska, Baha ziedu terapijas speciāliste un zīdīšanas speciāliste A.Baltalksne.

Aicinām Jūs pieteikties jaunumiem un saņemt KLIENTA KARTI, kas sniedz atlaides speciālistu konsultācijām – 15% bērniem un 5% pieaugušajiem.

36,6 aicina lutināt, mīlēt sevi un savus ģimenes locekļus!

IMG_5079 IMG_5077 IMG_5087

Uz veiksmīgu sadarbību!

Medicīnas centrs 36,6

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6