36,6 medicīnas centrs Rēzeknē piedāvā individuāli izgatavotas balināšanas kapes, kas ļauj pacientam balināt zobus mājas apstākļos (ZOBU BALINĀŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS).

Šī metode ir zobiem saudzīga, jo ir iespēja kontrolēt zobu balināšanas procesu vēlamā efekta sasniegšanai. Ar kapēm var iegūt vidēji par 2-3 toņiem gaišākus zobus, nebojājot zobu emalju.

 

ZOBU BALINĀŠANA MĀJAS APSTĀKĻOS

 

ZOBU BALINĀŠANAS PROCESS

 

1. Pirmajā vizītē zobārsts uzklausa Jūsu vēlmes, izvērtē mutes dobuma stāvokli:

  • cik daudz ir plombes, kuras būtu vēlāk jānomaina, jo tās nebalinās;
  • vai ir kādi labojami kariozi zobu bojājumi, jo pastāv iespēja, ka kape pēc tam var nederēt, ja balināšanas procesa laikā kāds zobs ir jālabo;
  • novērtē, vai kādam izteikti tumšākam zobam nav nepieciešama papildus iekšējā balināšana, maksimāla efekta iegūšanai;

Pirmajā vizītē tiek uzņemtas diagnostiskās fotogrāfijas ar krāsu skalu, lai balināšanas procesu varētu kontrolēt, jo balināšana mājas apstākļos notiek ļoti pakāpeniski, tādēļ pirmajā-otrajā nedēļā var šķist, ka izteikta efekta nav. Iegūtās fotogrāfijas pirms un pēc balināšanas palīdz rezultāta izvērtēšanai.

 

2. Pirms zobu balināšanas pacientam jāapmeklē zobu higiēnists, kur tiek veikta profesionāla mutes dobuma higiēna. Tas ir nepieciešams, lai balināšanas procesā tiek balināts pats zobs, nevis uz tā esošais aplikums un zobakmens.

 

3. Pēc tam, kad zobi ir izārstēti, veikta zobu higiēna, tiek ņemti nospiedumi, lai izgatavotu individuālas balināšanas kapes, kas derēs tikai Jūsu zobiem. Šīs vizītes laikā zobārsts Jūs arī instruēs par balināšanas procesu – kā pareizi veikt balināšanu mājas apstākļos, cik ilgi jābalina, kas jāņem vērā, atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem u.c.

 

4. Balināšanas procesa vidū (aptuveni pēc 2 nedēļām) zobārsts pēc vajadzības var Jūs uzaicināt uz balināšanas kontroli, lai novērtētu, kā zobi balinās.

 

5. Vidēji mēneša laikā Jūsu zobi kļūs par 2-3 toņiem gaišāki. Ja pirmajā vizītē zobārsts būs norādījis uz kādām plombēm, kuras pēc balināšanas būs jānomaina, tad tas būs jāizdara divas nedēļas pēc balināšanas kursa beigām, pieskaņojot plombes jaunajai, gaišajai zobu krāsai. Pauze (2 nedēļas) ir nepieciešama, lai no zobiem izvadītos skābeklis un plombes turētos.

 

6. Balināšanas kapes saglabājiet, lai tās varētu izmantot atkārtoti zobu baltuma efekta uzturēšanai. Atkarībā no Jūsu paradumiem un uztura, ir iespējams, ka pēc 12-24 mēnešiem būs nepieciešama papildu balināšana.

 

Cenas šeit.

2021 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6