fbpx

36,6 medicīnas centra sertificēts ZOBU HIGIĒNISTS RĒZEKNĒ Samanta Migliniece sniedz skaidrojumu, kādēļ ir nepieciešama profesionāla zobu higiēna.

 

PROFESIONĀLA ZOBU HIGIĒNA

 

Laicīgi un pareizi rūpējoties par zobiem un regulāri apmeklējot zobu higiēnistu, zobu bojāšanos var atlikt uz vairākiem gadiem.

Higiēnas laikā zobi kļūst gaišāki, tie tiek stiprināti ar fluora līdzekļiem, kas padara emalju cietāku un izturīgāku pret bojājumiem.

Runājot, smaidot un smejoties mute ir uzmanības centrā, tādēļ veseli zobi un svaiga elpa palīdz justies pārliecinātākam, tādējādi, gūstot panākumus darbā un veidojot attiecības ar cilvēkiem.

Diemžēl, zobu tīrīšana divas reizes dienā pilnībā nevar nodrošināt smaganu un zobu veselību, jo mājas apstākļos nav iespējams pilnībā likvidēt baktēriju radīto mīksto aplikumu. Tieši nenotīrīts aplikums ir iemesls kariesam, zobu bojājumiem un smaganu slimībām. Ilgstoši nenotīrīts aplikums mineralizējas un pārveidojas zobakmenī, kur ir gan dzīvas, gan mirušas baktērijas, kas var radīt nepatīkamu elpu.

Samanta Migliniece uzsver, ka profesionāla un regulāra mutes dobuma higiēna divas reizes gadā var pasargāt no daudzu slimību attīstības riskiem.

Izcenojumi pieaugušajiem šeit.

Izcenojumi bērniem šeit.

2015 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6