fbpx

36,6 medicīnas centrā tiek organizētas DRĀMAS TERAPIJAS GRUPAS BEZMAKSAS NODARBĪBAS – iepazīšanās ar drāmas terapijas iespējām.

Nodarbības notiks:

8. novembrī plkst. 11.00 – 12.30

15. novembrī plkst. 18.00 – 19.30

Piedāvājums dažādiem interesentiem, īpaši aicināti tie, kam ir emocionālas grūtības.

Nodarbības vada Līga Rundāne, diplomēta mākslas terapeite ar specializāciju drāmas terapijā.

Dalībnieku skaits ierobežots. Pieraksts 2 366 366 3.

Drāmas terapija ir viens no mākslu terapijas veidiem, kurā izmanto dažādas teātra tehnikas, lomu spēles, sociodrāmu un psihodrāmu, stāstus, pasakas, metaforas, simbolus, sapņus, maskas, priekšmetus, lelles un marionetes, fotogrāfijas un daudzus citus objektus, lai sasniegtu terapeitisko mērķi.

Drāmas terapija ir efektīvs veids, kā pārvarēt dažādas grūtības, traumatisku pieredzi, risināt savstarpējo attiecību problēmas, izprast savu emociju pasauli, mazināt depresijas simptomus, trauksmi un bailes, uzlabot savu pašizjūtu, atpazīt savas rīcības modeļus un motīvus, cēloņus un sekas.

Drāmas terapija palīdzēs atklāt savus iekšējos resursus, veicināt personības izaugsmi un uzlabot savas dzīves kvalitāti.

Drāmas terapijas klientu/pacientu loks ir dažāds: cilvēki, kam ir depresija un depresijas simptomi, trauksme, bailes, fobijas, veģetatīvā distonija, emocionāla vai fiziska traumatiska pieredze, kā arī cilvēki, kas vēlas pilnveidot sevi, attīstīt savu radošo potenciālu.

2015 © Copyright - Medicīnas centrs 36,6